Padlockr 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Padlockr to aplikacja, która umożliwia przechowywanie danych uwierzytelniających, takich jak: nazwy użytkowników, hasła, odnośniki i notatki. Wszystkie informacje są umieszczane w zaszyfrowanej bazie danych.

Program charakteryzuje się szybkim i bezproblemowym działaniem. Pozwala na generowanie haseł o różnych parametrach, a także oferuje możliwość łatwego kopiowania loginu i hasła do schowka (dane można potem wkleić podczas logowania na wybranej stronie internetowej czy też w innym programie).

Padlockr zachowuje adresy URL stron logowania i przetrzymuje je w bazie danych, zaś użytkownik może korzystać z nich jak z zakładek i jednym kliknięciem szybko dostać się na stronę logowania swojego danego serwisu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!