r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Padlockr 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Padlockr to aplikacja, która umożliwia przechowywanie danych uwierzytelniających, takich jak: nazwy użytkowników, hasła, odnośniki i notatki. Wszystkie informacje są umieszczane w zaszyfrowanej bazie danych.

Galeria programu

Program charakteryzuje się szybkim i bezproblemowym działaniem. Pozwala na generowanie haseł o różnych parametrach, a także oferuje możliwość łatwego kopiowania loginu i hasła do schowka (dane można potem wkleić podczas logowania na wybranej stronie internetowej czy też w innym programie).

Padlockr zachowuje adresy URL stron logowania i przetrzymuje je w bazie danych, zaś użytkownik może korzystać z nich jak z zakładek i jednym kliknięciem szybko dostać się na stronę logowania swojego danego serwisu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.