PageFour PageFour 1.87

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PageFour to niewielkie i zarazem bardzo przydatne narzędzie wspomagające w pisaniu książek, scenariuszy, nowel i innych artykułów. Aplikacja jest adresowana do kreatywnych pisarzy, dziennikarzy oraz publicystów. PageFour posiada wszystkie najważniejsze cechy i funkcje, wspomagające i ułatwiające pisanie różnych tekstów na komputerze.

Program umożliwia pracę nad kilkoma tekstami i artykułami w tym samym czasie, a także pozwala na sortowanie i drukowanie dokumentów w różnych formatach. PageFour to fantastyczne narzędzie dla każdego pisarza. Wszystkie narzędzia pracy zostały w taki sposób rozmieszczone, że jego obsługa nie powinna sprawiać żadnych problemów. Dodatkowo posiada intuicyjny interfejs użytkownika, składający się z wygodnego edytora tekstowego i opcji do zarządzania poszczególnymi plikami oraz dokumentami.

PageFour pozwala na szybkie wykonywanie zrzutów ekranowych z utworzonego bądź modyfikowanego tekstu, sprawdzanie pisowni i gramatyki, importowanie dokumentów z innych formatów, a także wyszukiwanie słów kluczowych oraz pełnych zdań w artykułach. Znajdziemy w nim opcję do archiwizowania dokumentów i tekstów oraz narzędzie tezaurus do wyszukiwania synonimów (wyrazów bliskoznacznych). Oprócz tego wyróżnia się możliwością zabezpieczania każdej strony hasłem i innowacyjną funkcją do automatycznego zapisywania tekstu.

Uwaga!

  • PageFour dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 45 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!