Paint By Number Paint By Number 2.45.1

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Paint By Number to odstresowująca kolorowanka niewymagająca żadnych umiejętności artystycznych, bowiem całość opiera się – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – na wypełnianie elementów na podstawie kolorów przypisanych do określonych cyfr.

Tysiące kolorowanek do wyboru

Poszczególne obrazy dostępne w Paint By Number podzielono na kategorie, takie jak: postacie, kwiaty, zwierzęta, mandale, kreskówki, jedzenie, pop, festiwal, miłość, natura, sztuka, miejsca, cytaty, moda i inne. Oprócz tego na ekranie głównym wyświetlane są najnowsze grafiki oraz unikatowe obrazy przeznaczone wyłącznie dla użytkowników, którzy polubią aplikację Paint By Number na Facebooku.

Codziennie nowe grafiki

Warto wspomnieć, że baza danych Paint By Number składa się z tysięcy kolorowanek i jest aktualizowana codziennie, więc nie musimy obawiać się, że zabraknie nam obrazków do pokolorowania. Co ciekawe, gotowe prace możemy udostępniać innym użytkownikom z całego świata. Wymaga to oczywiście połączenia z internetem, ale w trakcie zwykłego korzystania z programu nie musimy być aktywni w sieci – Paint By Number działa także w trybie offline.

Wszystkie kolorowanki są dostępne bezpłatnie

Paint By Number można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo. Aplikacja zawiera jednak reklamy, które usuniemy po nabyciu subskrypcji tygodniowej lub miesięcznej w cenach wynoszących odpowiednio 21,99 złotych i 57,99 złotych. Możliwe jest także kupowanie wskazówek: 5 podpowiedzi otrzymujemy codziennie bez uiszczania jakichkolwiek opłat, a kolejne możemy nabyć w pakietach (5 wskazówek za 4,69 zł i 12 wskazówek za 9,39 zł).

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja z tysiącami kolorowanek
  • nie wymaga zdolności artystycznych (kolorowanie poprzez wybieranie odpowiednich kolorów przypisanych do cyfr widocznych na ekranie)
  • mnóstwo unikatowych kategorii
  • działa również w trybie offline
  • pozwala na udostępnianie swoich dzieł w internecie
  • opcjonalne mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!