Paint Shop Pro X gratis z tabletami Wacom

Strona główna Aktualności

O autorze

Dystrybutor tabletów Wacom rozpoczął nową, atrakcyjną promocję w ramach której przy zakupie tabletów z serii graphire4 można bezpłatnie otrzymać program graficzny Corel Paint Shop Pro X.

Promocyjne zestawy sprzedawane są w tej samej cenie co same tablety. Biorąc pod uwagę średnią cenę detaliczną Corel Paint Shop Pro X PL kształtującą się na poziomie ok. 400-450 zł brutto jest to z pewnością interesująca oferta nawet jeżeli w ogóle nie potrzebujemy tabletu ale chcielibyśmy zakupić ten program. Cena najtańszego zestawu tablet + PSP X wynosi bowiem 429 zł brutto czyli tyle samo ile program. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie dystrybutora.

Paint Shop Pro X jest zaawansowanym narzędziem do tworzenia i edycji grafiki rastrowej, kierowanym do użytkowników zajmujących się grafiką komputerową oraz zaawansowanych posiadaczy aparatów cyfrowych. Program w powszechnej opinii jest najpoważniejszym komercyjnym konkurentem Adobe Photoshop. Oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie m. in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym się programie tego typu. Nowości w wersji X to m.in. zintegrowane Learning Center wyjaśniające jak uzyskać profesjonalne efekty, zingerowane narzędzie korekcyjne Smart Photo Fix, narzędzia do retuszu twarzy Makeover Tools, zaawansowane narzędzia Advanced Photo Editing Options i wiele innych...

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy
s