Painter IX.5 gratis do tabletów Wacom

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski dystrybytor tabletów Wacom wprowadził do sprzedaży promocyjne zestawy składające się tabletów serii Intuos 3 wraz z dołączonym programem Corel Painter IX.5.

Intuos 3 to seria tabletów graficznych firmy Wacom do zastosowań profesjonalnych (5080lpi w formatach od A6 do A4). Teraz w ramach promocji do każdego tabletu z tej serii dołączany jest bezpłatnie program graficzny Corel Painter IX.5 w pełnej, komercyjnej wersji wraz dwoma płytami CD zawierającymi multimedialne szkolenie Paintera wydane przez Lynda.com. Wartość "bonusu" to około 725 zł brutto. I choć ceny tabletów Intuos 3 są niemałe (najtańszy model A6 Wide kosztuje 1099 zł brutto), to biorąc pod uwagę wartość dołączonego oprogramowania jest to bardzo interesująca promocja dla wszystkich, którzy zajmują się profesjonalnie grafiką.

Corel Painter nie jest typowym programem do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej. Ten jedyny w swoim rodzaju program jest potężnym narzędziem malarskim do ręcznego tworzenia grafiki za pomocą komputera. Program oferuje zestawy cyfrowych pędzli, materiałów malarskich i tekstur wiernie oddających wygląd i zachowanie ich tradycyjnych odpowiedników. Najnowsza wersja programu Corel Painter została wzbogacona o rewelacyjny system narzędzi malarskich opartych na technice olejnej (Artists' Oils). Corel Painter oferuje również nowy system który pozwala na mieszanie farb na ekranie komputera i stosowania ich do malowania po obrazie.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie dystrybutora poświęconej tabletom Wacom.

Wersję testową programu Painter IX.5 można pobrać w naszym vortalu, w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy
s