Painter X za 99 zł przy zakupie tabletu Wacom

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma KSK Dystrybucja, dystrybutor m.in. tabletów Wacom, ogłosiła nową promocję skierowaną do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się malowaniem przy pomocy komputera.

Przy zakupie profesjonalnych tabletów z serii Intuos3 oraz Cintiq można jednocześnie nabyć pełną wersję programu Corel Painter X za 99 zł z VAT.

Przypomnijmy, że Corel Painter X nie jest typowym programem do tworzenia i edycji grafiki rastrowej ale jednym z nielicznych narzędzi malarskich przeznaczony do ręcznego tworzenia grafiki przy pomocy komputera (i najlepiej właśnie tabletu). Program oferuje zestawy cyfrowych pędzli, materiałów malarskich i tekstur wiernie oddających wygląd i zachowanie ich tradycyjnych odpowiedników. Najnowsza wersja programu Corel Painter została wzbogacona m.in. o system malowania RealBristle, który jeszcze realistyczniej niż dotychczas odwzorowuje tradycyjne narzędzia malarskie, dostępne są ponadto nowe narzędzia kompozycyjne czy efekty pozwalające na łatwe dopasowanie palety. Udoskonalono także zarządzanie kolorami i pracę na warstwach.

Cena detaliczna najnowszego Paintera waha się w granicach 1300 - 1350 zł brutto. Najtańszy tablet A6 Wide z profesjonalnej serii Intuos3 to wydatek 879 zł brutto. Za komplet - tablet z Painterem - zapłacimy więc znacznie mniej niż za sam program.

Promocja rozpocznie się 12 maja. Więcej informacji na temat warunków promocji znaleźć można na stronie www.tabletywacom.pl.

Wersję testową Paintera X pobrać można w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do malowania

© dobreprogramy