Paintstorm Studio Paintstorm Studio 2.43

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paintstorm Studio to zaawansowane narzędzie graficzne, przeznaczone szczególnie dla tych uzdolnionych osób, które uwielbiają posługiwać się pędzlem. Twórcy postawili sobie za cel, aby stworzyć najlepszą aplikacje do malowania wirtualnymi pędzlami na rynku.

Pomimo olbrzymiej ilości opcji - same te związane z różnymi rodzajami pędzli i ich dostosowaniem można liczyć w setkach - program jest całkiem intuicyjny w obsłudze i nie wymaga lektury instrukcji obsługi, aby się z nim zapoznać. Jak już wspomniano funkcji jest w nim całkiem sporo, z czego duża ich ilość dotyczy rozmaitych pędzli, które można dodatkowo modyfikować, aby lepiej oddały indywidualny styl użytkownika.

Atutem Paintstorm Studio jest polska wersja językowa oraz interfejs, który można spersonalizować pod siebie, ustawiając między innymi kolorystykę, czy też przezroczystość paneli i okien. Aplikacja pozwala pracować na dowolnej ilości warstw, wspiera skróty klawiszowe oraz oferuje bardzo bogate opcje związane z wyborem i mieszaniem koloru, a nawet możliwość tworzenia własnej palety malarskiej.

Uwaga!

  • Producent nie zaleca uruchamiania programu na komputerach bez dedykowanej karty graficznej.
  • W wersji testowej programu część funkcji może być niedostępna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!