r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pakiet Office dla iOS z kolejnymi nowościami

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

To właśnie Office dla iOS jest traktowany priorytetowo spośród wszystkich mobilnych wydań. Pakiet Microsoftu otrzymał właśnie kolejną aktualizację na przestrzeni miesiąca, która przynosi kilka ciekawych nowości dla aplikacji Word, Excel i PowerPoint.

Jedną z nich jest łatwiejsza zmiana nazwy pliku. Teraz możemy tego dokonać z poziomu okna otwierania nowego dokumentu jak i zakładki Ostatnie. Opcja ta skrywa się pod przyciskiem akcji. Poprzednio aby edytować nazwę każdorazowo należało otworzyć wybrany dokument. Drugą z nowości jest automatyczne wyszukiwanie brakujących fontów.

Wystarczy otworzyć dokument, a aplikacja sama powinna wyszukać i pobrać fonty, których w nim użyto, a nie mamy ich na swoim urządzeniu. Dodatkowo Excel w wersji dla iPadów doczekał się lepszej obsługi komentarzy. Możemy je dodawać, edytować i przeglądać z poziomu wersji mobilnej programu.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacje Word, Excel oraz PowerPoint są dostępne za darmo. Posiadacze subskrypcji Office 365 otrzymują dodatkowo dostęp do większej ilości narzędzi. Dodane dziś nowości wchodzą w skład darmowej wersji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.