Pakiet mobilna firma WA-PRO

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma WA-PRO - jeden z największych polskich producentów oprogramowania dla firm, we współpracy z Polkomtel (operatorem sieci Plus GSM), Hewlett-Packard, Intel, Microsoft i Sybase, wprowadziła do sprzedaży pakiet mobilna firma.

Mobilna firma to pierwsze na rynku, kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla kadry menedżerskiej i przedstawicieli handlowych. Obejmuje ono oprogramowanie - system sprzedaży mobilnej WF-Mag dla Windows Mobile, komputer kieszonkowy HP iPAQ oraz telefon komórkowy w sieci Plus GSM. Połączenie tych trzech elementów, dostępnych już od 1 zł netto, pozwoliło na stworzenie uniwersalnego zestawu, umożliwiającego łatwy i pełny dostęp do informacji dla osób znajdujących się poza siedzibą firmy.

WF-Mag Mobile jest aplikacją przeznaczoną na urządzenia typu Pocket PC (np. iPAQ firmy Hewlett-Packard). Udostępnia ona bogatą funkcjonalność systemu WF-Mag dla Windows na urządzeniach przenośnych. Działa w trybie off-line bazując na pracującym na urządzeniu serwerze bazy danych SQL. Z systemem WF-Mag (w wersji 6.10.8 lub wyższej) w centrali aplikacja komunikuje się poprzez łączność bezprzewodową (Bluetooth, GPRS, EDGE lub UMTS i sieć Internet).

Rozwiązanie jest promowane w ramach cyklu bezpłatnych konferencji organizowanych w dniach 31 maja - 21 czerwca b.r., w największych miastach Polski. Więcej informacji na ten temat pakietu mobilna firma oraz rejestrację na konferencje można znaleźć na stronie www.wapromobile.pl.

© dobreprogramy
s