Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT 3.256.2019

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT to niewielka i prosta aplikacja do fakturowania dla firm handlowych i usługowych nieprowadzących magazynu.

Umożliwia ona wystawianie faktur VAT, paragonów, faktur zaliczkowych, faktur końcowych, faktur odwrotne obciążenie, faktur procedura marża, faktur VAT-RR, faktur proforma, faktur uproszczonych, faktur walutowych, faktur eksportowych, dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz not korygujących. Ponadto pozwala na wystawianie faktur w dowolnych walutach oraz automatyczne pobieranie kursów walut z NBP, tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów, a także generowanie i wysyłanie danych na potrzeby kontroli skarbowych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT współpracuje z czytnikami kodów kreskowych i drukarkami fiskalnymi zgodnymi z protokołami Posnet i Thermal, daje możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy CEiDG na podstawie numerów NIP, dowolnego zdefiniowania jednostek miar, form płatności, stawek VAT, kategorii towarów i usług, wysyłki dokumentów e-mailem z programu wprost do kontrahenta, generowania graficznych i tabelarycznych zestawień i statystyk sprzedaży w oparciu o dane z programu według wielu kryteriów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!