Pakiet przedsiębiorcy - Rachunek Pakiet przedsiębiorcy - Rachunek 3.195.2019

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Rachunek to niewielka i prosta aplikacja do dokumentowania sprzedaży przeznaczona dla firm zwolnionych z podatku VAT.

Umożliwia ona szybkie wystawianie rachunków, w tym rachunków nominowanych w złotówkach oraz w walutach obcych z możliwością pobierania kursów walut z NBP, udzielanie rabatów procentowych dla poszczególnych pozycji rachunku., obsługę czytników kodów kreskowych, oznaczanie rachunków nierozliczonych oraz rozliczonych z możliwością przypisania daty rozliczenia, numeru dokumentu potwierdzającego rozliczenie oraz formę rozliczenia, a także drukowanie rachunków w języku polskim, angielskim lub rosyjskim.

Pakiet przedsiębiorcy - Rachunek daje możliwość tworzenia baz kontrahentów, towarów i usług, generowania i drukowania cenników, wezwań do zapłaty, wystawiania druczków poleceń wpłaty gotówkowej na poczcie lub w banku.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!