r   e   k   l   a   m   a
reklama

Pakoon 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dostawca pizzy po globalnej katastrofie. Do dyspozycji mamy jeden z trzech pojazdów (dwa robiące wrażenie samochody i samolot !). Przewieźć pizzę musimy na spore dystanse, czym szybciej to zrobimy tym więcej zdobędziemy pieniędzy, a czym więcej będziemy mieli pieniędzy tym łatwiej będzie szybko przewieźć towar. Do dyspozycji mamy 6 różnorodnych poziomów. Gra robi dobre wrażenie pod względem graficznym. Nic tylko wozić pizzę po pustyni bardzo szybkim samochodem. Dodatkowo ze strony autora można pobrać różne dodatki do gry - samochody stworzone przez graczy (miłośnicy Porche i innych cenionych marek powinni znaleźć coś dla siebie).

Uwaga !

Gra jest w wersji beta 5 ale nie stwierdziliśmy żadnych niebezpiecznych nieprawidłowości...

Gra jest bezpłatna, ale jeśli się chce można wpłacać datki na konto autora.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 31.10.2009 00:10

brak podanych wymagań,ale na strasznie się tnie na moim celeronie 466 mhz

  #1 11.08.2007 10:47

do kitu sieczka

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSnap ma się coraz gorzej. A jego twórca jest najlepiej opłacanym na świecie prezesem