Palabre (RSS, Feedly) Palabre (RSS, Feedly) 3.2.4

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Palabre (RSS, Feedly) to aplikacja do obsługi RSS-ów. Nie tylko obsługuje zewnętrzne źródła, ale również integruje się z popularną usługą Feedly. Jej dodatkową zaletą jest bardzo ładny wygląd, oparty o material design.

Przy pierwszym uruchomieniu wita nas krótki poradnik przedstawiający możliwości aplikacji. Następnie musimy zdecydować czy logujemy się za pomocą konta Feedly czy też ręcznie dodajemy źródła. Ekran główny przedstawia podgląd najnowszych tekstów. Za pomocą gestów możemy przeskakiwać pomiędzy stworzonymi kategoriami. Po lewej stronie u góry ukryto menu. Z jego poziomu możemy edytować listę źródeł, dostać się do opcji, bądź też pozbyć reklam.

Podgląd tekstu prezentuje się bardzo dobrze. Nie zabrakło możliwości zmiany wielkości czcionki, dodawania zakładek czy też wsparcia dla Readability, które to jest pomocne przy serwisach nieoferujących pełnego tekstu w RSS.

Z poziomu opcji możemy edytować zasady odświeżania, gesty czy też powiadomienia. Wszystkie opcje Palabre (RSS, Feedly) dostępne są za darmo. Płacimy jedynie za pozbycie się reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!