r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Palce precz! Recenzja rysika Bamboo dla iPada

Strona główna Aktualności

W naszym labie testujemy rysik do iPada, którego producentem jest firma z wieloletnią tradycją w branży tabletów graficznych - Wacom.

Jedną z cech iPada, które najmocniej przyczyniły się do jego rewolucyjności w chwili wprowadzenia na rynek było doskonałe dopracowanie obsługi palcami, bez użycia jakichkolwiek rysików. Wykorzystując równie dobrze zaimplementowaną technologię multitouch Apple uzyskał efekt, który do dzisiaj jest praktycznie niepowtarzalny w żadnym innym urządzeniu. Okazuje się jednak, że i dla iPadów powstały dedykowane rysiki - do pisania, rysowania czy po prostu pracy z Internetem. Kto z nich skorzysta?

No właśnie - kogo taki rysik ucieszy, a kogo rozczaruje? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć w artykule Bamboo Stylus dla iPada - palce precz! Sprawdzamy, jak piórko Wacomu radzi sobie z pisaniem, malowaniem, rysowaniem i szkicowaniem na pojemnościowym ekranie iPada. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję tabletu graficznego Bamboo Special Edition, poszukiwanie notebooka idealnego na przykładzie Sony VAIO SB, test komputera HTPC ASRock Vision 3D czy recenzję taniego smartfonu z klawiaturą QWERTY Samsung Galaxy 551. Jakiś czas temu opublikowaliśmy także recenzję samego iPada 2.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.