r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pale Moon 27.5: nowości pod maską i zauważalne zmiany w interfejsie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Trwa kontynuacja rozwoju przeglądarki Pale Moon, jednej z chętniej wybieranych modyfikacji Firefoksa. Najnowsza wersja, którą oznaczono numerem 27.5 przynosi wiele zmian, z których znaczna część dotyczy interfejsu – już na pierwszy rzut oka po instalacji program będzie sprawiał wrażenie świeższego.

Skupiono się tu przede wszystkim na dostosowaniu wyglądu przeglądarki do pozostałych elementów systemu, w szczególności Windowsa 10. Uzyskano to między innymi dzięki pobieraniu na bieżąco informacji o zastosowanym akcencie kolorystycznym w systemie, co pozwala dopasować wygląd okna Pale Moon do aktualnych preferencji. Inne zmiany w interfejsie dotyczą między innymi nowej opcji restartu przeglądarki z poziomu menu czy poprawek w kontekście ustawień tekstu.

Pozostałych nowości należy już szukać pod maską. Te dotyczą niemal wszystkiego: poprawiono na przykład obsługę filmów MP4, wyszukiwania MP3, odtwarzania niektórych mediów H.264 oraz naprawiono wiele błędów dotyczących m.in. CSS, obsługi zakładek oraz wielu związanych z bezpieczeństwem. O wszystkich zmianach można jak zwykle przeczytać w dzienniku na oficjalnej stronie. Warto dodać, że również lipcowa aktualizacja Pale Moon była jedną z większych – od tamtego czasu do przeglądarki zawitało więc łącznie wiele nowości i poprawek.

r   e   k   l   a   m   a

Przeglądarka Pale Moon w najnowszej wersji jest jak zawsze dostępna do pobrania za pośrednictwem naszej bazy programów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.