r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Palenie przy Makach i problemy z gwarancją

Strona główna Aktualności

Jak zauważył NeoWin, serwis The Consumerist opisuje dwa przypadki użytkowników w oddalonych od siebie częściach Stanów Zjednoczonych, którym nie udało się dokonać naprawy gwarancyjnej swojego Maka z powodu... nadmiernego palenia papierosów podczas korzystania z komputera.

W treści gwarancji nie znajdziemy żadnych informacji ograniczających odpowiedzialność producenta, jeśli użytkownik komputera jest nałogowym palaczem. Niemniej Apple odmawia naprawy komputerów argumentując, że naraziłoby to zdrowie pracowników serwisu. Przedstawiciele firmy uznali, komputer palacza zawiera substancje znajdujące się na publikowej przez Amerykańską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy liście materiałów szkodliwych, których nie można przechowywać w pomieszczeniach serwisu.

Jak zauważa The Consumerist, obydwa przypadki skończyły się interwencją dużo powyżej poziomu regionalnego punktu obsługi klienta - użytkownicy napisali aż do samego Steve'a Jobsa, prezesa Apple. Nie przyniosło to rezultatu, w jednym z przypadków pracownik biura Jobsa odpisał potwierdzając, ze naprawa gwarancyjna nie zostanie wykonana z powodu obecności w komputerze szkodliwych substancji. Wygląda więc na to, że palenie szkodzi nie tylko zdrowiu...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.