PaletteCAD PaletteCAD

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

PaletteCAD to profesjonalny program do projektowania wnętrz, mebli, kuchni, kominków, łazienek, dla branży kamieniarskiej, oraz wielu innych specjalistycznych branż np. zabudowa pojazdów. PaletteCAD w zupełności zaspokoi potrzeby wszystkich projektantów.

Bogata biblioteka obiektów i materiałów w zależności od branży jest dodawana wraz z programem kupującemu. Dodatkowo w łatwy sposób możesz zaimportować pliki o takich rozszerzeniach jak: DXF, OBJ, DWG, 3DS, PDF, STP, STL, 3MF, SKP, DAE, FBX, GLB i inne.

Do zaprezentowania klientowi swojego efektu pracy możesz wygenerować obraz w jakości foto-realistycznej, w akwareli czy np. jako odręczny szkic. Dodatkowo można wykonać prezentacje interaktywne, wideo z danego projektu, wirtualny spacer po całym pomieszczeniu czy panoramę.

Oprogramowanie współpracuje także z goglami VR, dzięki czemu przeniesiesz klienta w wirtualny świat, gdzie będzie mógł sprawdzić jak będzie projekt wyglądać w rzeczywistości, jego ergonomię i rozplanowanie miejsca w pomieszczeniu.

Program oferuje możliwość podglądu twoich prac w różnych rzutach. Do dyspozycji masz (przekroje, widok 3D, foto-realistykę, rzut 2D) i to wszystko na jednym ekranie by łatwiej można było pracować. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w łatwy sposób przyglądać się wszystkim obiektom w jednym momencie. Praca wtedy staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

To nie koniec. Potrzebujesz wygenerować listę materiałów potrzebnych do produkcji danego mebla czy produktu? Dla Palette CAD to nie problem. Przygotujesz rysunki techniczne, listę specyfikacji czy nawet gotowe pliki na maszynę CNC. PaletteCAD: Projekt – Prezentacja – Produkcja.

UWAGA:

Wersję testowa programu PaletteCAD otrzymasz wypełniając formularz kontaktowy, w którym wystarczy wybrać interesującą Cię branżę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!