Paliwko 1.2

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Paliwko to klient platformy do sprawdzania cen paliw i znajdowania stacji w najbliższej okolicy. Prawdopodobnie Paliwko ma obecnie największą bazę stacji w Polsce i najbardziej aktualne informacje o cenach.

Z aplikacji można korzystać bez logowania, co pozwala na wyszukiwanie stacji paliw i porównywanie cen. Znajdowanie taniego paliwa jest bardzo łatwe dzięki kolorowym oznaczeniom i możliwości filtrowania typu paliwa (PB 95, ON, LPG, PB 98, ON+). Przy każdej stacji znajduje się informacja o tym, kiedy zaktualizowano dane o cenach.

Stacje można oglądać na mapie oraz na liście, którą można posortować według odległości od bieżącej lokalizacji lub według ceny. W ustawieniach można zmienić maksymalną odległość, w jakiej wyszukiwane są stacje. Domyślnie promień wyszukiwania wynosi 5 km. Po wybraniu stacji można automatycznie włączyć nawigację w jej kierunku.

By uzyskać możliwość dodawania stacji do listy ulubionych, by zawsze mieć do nich szybki dostęp, należy zalogować się na konto w usłudze. Można to zrobić przez Facebooka, konto Google lub tradycyjnie. Platforma Paliwko skupia kilkanaście tysięcy kierowców, którzy sprawdzają ceny paliw i uaktualniają je samodzielnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 1 – oszczędzanie na paliwie i eksploatacji

56
19.01.2016  •  Anna Rymsza

Z racji ferii zimowych zapewne wielu z Was podróżuje po kraju samochodem. Podczas takich wycieczek warto wiedzieć, ile paliwa spala samochód, jakie są jego koszty utrzymania, Dzienniczek i obliczenia Fuelio Fuelio to bardzo dobry dziennik tankowań i innych kosztów utrzymania samochodu, opracowany w Polsce i przejęty przez firmę Sygic, znaną między innymi z oprogramowania do nawigacji. Aplikacja przypomina rozwiązania do pilnowania diety, ale zamiast przyjętych kalorii, należy w nim notować wydane na samochód pieniądze, przy czym jest bardzo wygodna i praktyczna. Fuelio pozwala oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję