Paltalk Paltalk 1.15.4.41201

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paltalk to darmowy komunikator internetowy, który charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem użytkownika i prostotą działania.

Wzorem innych aplikacji tego typu, otrzymujemy tu możliwość wysyłania wiadomości tekstowych, przeprowadzania rozmów głosowych czy też wideokonferencji. Paltalk zawiera funkcję udostępniania plików, więc nie musimy instalować dodatkowego narzędzia, jeśli chcemy przesłać rozmaite dokumenty, zdjęcia bądź filmy. Istnieje także opcja umieszczania materiałów pochodzących z serwisów z YouTube czy SoundCloud w oknie rozmowy.

Narzędzie pozwala nie tylko na przeprowadzanie rozmów z wybranymi osobami, ale umożliwia także wyszukiwanie czatów (możemy je swobodnie przeglądać lub skorzystać z dołączonej wyszukiwarki). W bazie znajdziemy ponad 5000 publicznych pokojów, do których możemy dołączyć, by poznać zupełnie nowych ludzi.

Uwaga!

  • Paltalk wymaga utworzenia bezpłatnego konta użytkownika, do którego musimy się zalogować, by móc rozpocząć korzystanie z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!