Pamięć Miasta Pamięć Miasta 1.0.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Historia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pamięć Miasta to bardzo ciekawa idea i przeciętne wykonanie. Aplikacja ma nam przybliżyć miejsca i postaci związane z Powstaniem Warszawskim.

Przy każdym starcie Pamięć Miasta wita nas wprowadzeniem opartym na tekście. Przedstawia ono główne założenia programu. Menu główne to tak naprawdę dwie ikony. Jedna pozwala śledzić miejsca rozmieszczone na mapie, druga przejrzeć je według listy (podzielono ją na dzielnice Warszawy).

Poszczególne miejsca to kilka zdjęć, krótki opis oraz w niektórych przypadkach także lektor. Niestety zarówno zdjęć jak i informacji jest zbyt mało. Przedstawiają one bardzo ogólne dane. Kolejny zarzut dotyczy płynności działania aplikacji. Mapa wczytuje się bardzo wolno nawet na nowszych urządzeniach, podobnie jest z innymi elementami programu.

Idea Pamięć Miasta prezentuje się ciekawie, niestety wykonanie aplikacji zniechęca do korzystania. Gdyby wzbogacić ją o większą ilość informacji i znacząco poprawić optymalizację, otrzymamy bardzo ciekawy program, nie tylko dla miłośników historii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!