r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pamięć Miasta 1.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Historia

Pamięć Miasta to bardzo ciekawa idea i przeciętne wykonanie. Aplikacja ma nam przybliżyć miejsca i postaci związane z Powstaniem Warszawskim.

Galeria programu

Przy każdym starcie Pamięć Miasta wita nas wprowadzeniem opartym na tekście. Przedstawia ono główne założenia programu. Menu główne to tak naprawdę dwie ikony. Jedna pozwala śledzić miejsca rozmieszczone na mapie, druga przejrzeć je według listy (podzielono ją na dzielnice Warszawy).

Poszczególne miejsca to kilka zdjęć, krótki opis oraz w niektórych przypadkach także lektor. Niestety zarówno zdjęć jak i informacji jest zbyt mało. Przedstawiają one bardzo ogólne dane i zazwyczaj 2 grafiki.p>

Idea Pamięć Miasta prezentuje się ciekawie, szkoda że autorzy nie postarali sięo lepsze wykorzystanie jej potencjału. Gdyby wzbogacić ją o większą ilość informacji, otrzymalibyśmy bardzo ciekawy program, nie tylko dla miłośników historii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.