r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pamięci masowe dla przedsiębiorstw - wkrótce Storage GigaCon

Strona główna Aktualności

Już 30 czerwca w Warszawie odbędzie się tegoroczna edycja bezpłatnej konferencji Storage GigaCon poświęcona pamięciom masowym dla przedsiębiorstw.

Storage GigaCon 2010 to już piąta edycja konferencji, której planowany zakres tematyczny obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty architektury oraz funkcjonowania pamięci masowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowe trendy w obszarach konstrukcji i funkcjonalności macierzy oraz kontrolerów dyskowych (RAID, SCSI, SATA, SAS, iSCSI, FC), a także systemów archiwizacji danych (streamery, autoloadery i biblioteki). Więcej szczegółów na temat planowanych sesji oraz prelegentów będzie można wkrótce znaleźć w agendzie spotkania.

Udział w Storage GigaCon 2010 jest tradycyjnie już bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja, którą można przeprowadzić online na stronie konferencji lub przy pomocy faksu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.