Pampa Browser 4.1.2.10 Beta

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pampa Browser to bardzo szybka i łatwa w obsłudze przeglądarka stron internetowych.

Specjalny tryb pozwala na przeglądanie dwóch stron jednocześnie. Przykładowo w tym samym czasie można oglądać wybrany materiał wideo w serwisie YouTube i czytać najnowsze wiadomości w jednym z serwisów internetowych. Dodatkowo po lewej stronie ekranu można umieścić mini okna z uruchomionymi, najczęściej lub ostatnio odwiedzanymi witrynami sieciowymi oraz zakładkami.

Pampa Browser oferuje możliwość pobrania dodatkowych wtyczek, które rozszerzą funkcje oferowane przez tę przeglądarkę (np. możliwość dzielenia się treściami za pośrednictwem sieci, pobieranie plików z internetu czy też wykonywanie zrzutów ekranowych i przeglądanie grafik) i zapewnią jej lepsze działanie (tryb Turbo).

Warto dodać, że interfejs użytkownika Pampa Browser można dostosowywać wedle preferencji, dodając lub usuwając wybrane elementy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #1 03.10.2017 04:49

Nie pobiera mi prawidłowo instalatora, więc trudno coś orzec z całą pewnością. Dotyczy to również rozmaitych linków alternatywnych.