r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pampa Browser 4.1.2.10 Beta

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pampa Browser to bardzo szybka i łatwa w obsłudze przeglądarka stron internetowych.

Specjalny tryb pozwala na przeglądanie dwóch stron jednocześnie. Przykładowo w tym samym czasie można oglądać wybrany materiał wideo w serwisie YouTube i czytać najnowsze wiadomości w jednym z serwisów internetowych. Dodatkowo po lewej stronie ekranu można umieścić mini okna z uruchomionymi, najczęściej lub ostatnio odwiedzanymi witrynami sieciowymi oraz zakładkami.

r   e   k   l   a   m   a

Pampa Browser oferuje możliwość pobrania dodatkowych wtyczek, które rozszerzą funkcje oferowane przez tę przeglądarkę (np. możliwość dzielenia się treściami za pośrednictwem sieci, pobieranie plików z internetu czy też wykonywanie zrzutów ekranowych i przeglądanie grafik) i zapewnią jej lepsze działanie (tryb Turbo).

Warto dodać, że interfejs użytkownika Pampa Browser można dostosowywać wedle preferencji, dodając lub usuwając wybrane elementy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   6 #1 03.10.2017 04:49

Nie pobiera mi prawidłowo instalatora, więc trudno coś orzec z całą pewnością. Dotyczy to również rozmaitych linków alternatywnych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.