r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Panda Platinum Internet Security 2005 bezpłatnie dla szkół

Strona główna Aktualności

Panda Software Polska i Telekomunikacja Polska poinformowały na konferencji prasowej o udostępnieniu szkołom usługi e-bezpieczeństwo, w ramach programu edukacja z internetem tp, o którego inauguracji pisaliśmy w ub. roku. Wszystkie szkoły biorące udział w akcji otrzymają nieodpłatnie na okres 12 miesięcy m.in. pakiet zabezpieczający Panda Platinum Internet Security 2005.

Panda Platinum Internet Security 2005, to pakiet integrujący w sobie program antywirusowy, zaporę sieciową (firewall) i moduł antyspamowy. Posiada funkcję filtrowania zawartości przeglądanych stron WWW, czyli tzw. moduł kontroli rodzicielskiej, który zapobiega niewłaściwemu wykorzystaniu Internetu przez dzieci, blokując dostęp do nieodpowiednich i szkodliwych treści. Opiekunowie pracowni informatycznych będą mogli aktywować filtr, a następnie indywidualnie skonfigurować jego właściwości, wprowadzić hasło dostępowe do Internetu, czy utworzyć czarną listę stron do których uczniowie nie będą mieli dostępu.

Usługa e-bezpieczeństwo dostępna będzie wyłącznie dla szkół biorących udział w programie edukacja z internetem tp. W połowie września zostaną rozesłane pakiety e-bezpieczeństwo dla szkół zawierające m.in. oprogramowanie Panda Platinum Internet Security 2005 wraz z aktywacją usługi na okres 12 miesięcy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.