r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Panda Platinum Internet Security chroni ponad 2500 szkół

Strona główna Aktualności

O autorze

Ponad 2500 szkół skorzystało z usługi e-bezpieczeństwo oferowanej przez Panda Software Polska i Telekomunikację Polską w roku szkolnym 2005/2006. Wszystkie placówki biorące udział w akcji otrzymały nieodpłatnie program Panda Platinum Internet Security wraz z aktywacją usług na okres 12 miesięcy.

We wrześniu 2005 roku firmy Panda Software Polska oraz Telekomunikacja Polska w ramach programu "edukacja z internetem tp" zainaugurowały w polskich szkołach rok bezpiecznego Internetu. Szkołom udostępniono zintegrowany pakiet ochrony Panda Platinum Internet Security, zabezpieczający pracownie internetowe przed wirusami, włamaniami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami internetowymi. W akcji wzięło udział ponad 2500 placówek, z czego najwięcej z województwa śląskiego i mazowieckiego. Z programu mogły skorzystać wszystkie szkoły, które zgłosiły swój udział w programie "edukacja z internetem tp". Pakiet usług e-bezpieczeństwo tp + neostrada tp zdobył główną nagrodę w IV edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Coraz więcej dzieci korzysta z Internetu bez nadzoru rodziców i nauczycieli. Ze względu na rosnącą liczbę niebezpieczeństw w Internecie zalecamy szkołom stosowanie rozwiązań zapewniających ochronę nie tylko przed wirusami czy spamem, ale przede wszystkim filtrujących treść przeglądanych przez dzieci i młodzież stron internetowych - mówi Edyta Mazerska z firmy Panda Software Polska. Zdecydowaliśmy się udostępnić szkołom program Platinum Internet Security właśnie ze względu na zaimplementowany w nim moduł filtrowania zawartości Po jego aktywacji program automatycznie blokuje dostęp do szkodliwych treści witryn internetowych" - dodaje Mazerska. Dodatkowo, opiekunowie pracowni informatycznych mogą indywidualnie dostosowywać moduł filtrowania do własnych potrzeb.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.