reklama

Panda Security wydaje wersję 2012 swoich pakietów zabezpieczających

Strona główna Aktualności

O autorze

Panda Security wydała najnowsze wersje programów zabezpieczających - Panda Global Protection 2012, Panda Internet Security 2012 oraz Panda Antivirus Pro 2012.

W najnowszej wersji pakietów wprowadzono odświeżoną wersję raportów dotyczącą zagrożeń w Sieci i blokowanych stron internetowych, a także nowy silnik antywirusowy. Pojawił się również szereg poprawek jak usprawniony mechanizm analizy behawioralnej – TruPrevent, a także firewall czy kontrola rodzicielska (Panda Control). Zaostrzono reguły dotyczące wykrywania wirusów - zarówno pochodzących z Sieci, jak i urządzeń USB (Panda USB Vaccine). Za pomocą narzędzia Panda SafeCD możemy usunąć niebezpieczne oprogramowanie z komputera w przypadku, gdy nie można uruchomić systemu Windows. Drobniejsze poprawki objęły między innymi interfejs programów, a także proces aktywacji produktu, który jest teraz znacznie prostszy.

Panda Global Protection 2012 to pakiet zabezpieczający, który zapewnia ochronę komputera przed wirusami, programami szpiegującymi i innym niebezpiecznym oprogramowaniem. Z kolei Panda Internet Security 2012 zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami z Sieci, a Panda Antivirus Pro 2012 to antywirus, zabezpieczający i monitorujący komputer użytkownika. Wszystkie wersje zaktualizowanych programów dostępne są w naszej bazie w wersjach testowych. Pełne wydania produktów Panda Security można nabyć w e-sklepie producenta w cenie od 150 do 300 USD za roczną licencję.


Aktualizacja, 28.06.2011, 18:15

Od 1 lipca dostępne będą w sprzedaży polskie wersje produktów Panda Security, w wersji na jedno bądź trzy stanowiska. Sugerowane ceny brutto rocznej licencji na jedno stanowisko wynoszą:
Panda Antivirus Pro 2012 - 99,00 PLN
Panda Internet Security 2012 - 119,00 PLN
Panda Global Protection 2012 - 149,00 PLN
Panda Internet Security for Netbooks - 99,00 PLN.

Wersje testowe programów Pandy można pobrać z naszego portalu z działu Programy -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić