Panda Titanium 2006 przez 90 dni za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś, jak już pisaliśmy, w całej Europie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Panda Software Polska przygotowała specjalną 90-dniową wersję programu zabezpieczającego Panda Titanium 2006.

Panda Titanium 2006 to najnowsza wersja rozwiązania, które funkcjonalnie dalece wykracza poza granice klasycznego programu antywirusowego. Od wersji 2006 można mówić już właściwie o pakiecie zabezpieczającym. Bazą rozwiązania jest program antywirusowy Titanium, umożliwiający wykrywanie i usuwanie wszelkiego rodzaju wirusów i programów szpiegujących (spyware), podczas wysyłania i otrzymywania wiadomości, pobierania plików lub przeglądania witryn internetowych. Jako dodatkowe zabezpieczenie wykorzystuje technologie TruPrevent , która potrafi wykrywać i blokować nieznane jeszcze wirusy. Wyposażony jest także we wbudowaną zaporę sieciową (firewall) zabezpieczającą przed atakami hakerów. W najnowszej wersji 2006 oferuje ochronę połączeń Wi-Fi, a także przed phishingiem i innymi oszustwami internetowymi.

90-dniowa wersja programu dostępna jest do pobrania ze specjalnej witryny producenta przygotowanej właśnie na tą okazję.

© dobreprogramy
s