Panda ochroni Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Panda Software wprowadziła na rynek pakiet Panda DesktopSecure przeznaczony do ochrony użytkowników systemu Linux. Nowy program wykrywa i usuwa znane zagrożenia, skaner heurystyczny (Genetic Heuristic Engine) eliminuje nieskatalogowane złośliwe kody, a zapora ogniowa chroni przed włamaniami.

Aplikacja Panda DesktopSecure została stworzona z myślą o łatwym i kompleksowym zabezpieczeniu systemu operacyjnego Linux. Program przeznaczony jest zarówno dla użytkowników domowych jak i firm, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska niejednorodnego, czyli składającego się z komputerów pracujących jednocześnie pod kontrolł Linuksa i Windows. Narzędzie współpracuje z zastępującymi dystrybucjami systemu: SuSE 9.2, Fedora Core 2, Fedora Core 3, Fedora Core 4, Ubuntu 5.1, Debian 3.1, Red Hat Enterprise Desktop 4 oraz z najpopularniejszymi klientami pocztowymi (łącznie z Ximiam Evolution i Mozilla)

Więcej informacji na temat Panda DesktopSecure dla Linuksa na stronie producenta. Program z rocznym wsparciem kosztuje 44 Euro, można także pobrać bezpłatną 3-miesięczną wersję testową.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji