r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pangu 1.2.0

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pangu to aplikacja służąca do wykonywania jailbreaku na urządzeniach z systemem iOS 9.0 – 9.0.2. Nowsze wersje obecnie nie są wspierane.

Jailbreak to najprościej rzecz ujmując złamanie zabezpieczeń systemu. Dzięki temu uzyskujemy możliwość instalacji rozmaitych modyfikacji oraz aplikacji, których Apple nie dopuszcza do AppStore z uwagi na swoją politykę.

Cała operacja jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku kroków. Proces ten jest teoretycznie bezpieczny dla naszego urządzenia, mimo wszystko zalecane jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej danych.

W pierwszej kolejności na iPhonie lub iPadzie, którego chcemy „uwolnić”, musimy aktywować tryb samolotowy, wyłączyć touch id i wylogować się z iCloud. Gdy to zrobimy, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. W oknie aplikacji Pangu należy kliknąć na przycisk Start i odczekać aż proces się zakończy.

W trakcie tej operacji nasze urządzenie może zrestartować się kilkukrotnie, co jest zjawiskiem normalnym. Gdy wszystko pójdzie pomyślnie na naszym urządzeniu pojawi się Cydia, czyli „nieoficjalny” sklep z aplikacjami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jailbreak dla iOS 9 już dostępny. Dodatkowe aplikacje pozwolą na emulowanie efektów znanych z iPhone'ów 6s i 6s Plus

16
16.10.2015  •  Paweł Piskurewicz

Posiadacze iOS 9 nie musieli czekać zbyt długo na jailbreak dla swojego systemu. Dzięki niemu poza odblokowaniem urządzenia, mogą skorzystać z nowych możliwości, takich jak np. emulacja efektu znanego z rozwiązania 3D Touch także na starszych modelach iPhoneów. Dzięki 3D Touch możemy wywołać coś na kształt menu kontekstowego zarówno dla ikon aplikacji jak i poszczególnych elementów w programach. Za jego pomocą w szybszy sposób przejdziemy do konkretnych opcji jak i podejrzymy zawartość pliku bez potrzeby jego otwierania. Niestety opcja ta została zarezerwowana tylko dla posiadaczy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.