Pangu Pangu 1.2.0

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program

Pangu to aplikacja służąca do wykonywania jailbreaku na urządzeniach z systemem iOS 9.0 – 9.0.2. Nowsze wersje obecnie nie są wspierane.

Jailbreak to najprościej rzecz ujmując złamanie zabezpieczeń systemu. Dzięki temu uzyskujemy możliwość instalacji rozmaitych modyfikacji oraz aplikacji, których Apple nie dopuszcza do AppStore z uwagi na swoją politykę.

Cała operacja jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku kroków. Proces ten jest teoretycznie bezpieczny dla naszego urządzenia, mimo wszystko zalecane jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej danych.

W pierwszej kolejności na iPhonie lub iPadzie, którego chcemy „uwolnić”, musimy aktywować tryb samolotowy, wyłączyć touch id i wylogować się z iCloud. Gdy to zrobimy, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. W oknie aplikacji Pangu należy kliknąć na przycisk Start i odczekać aż proces się zakończy.

W trakcie tej operacji nasze urządzenie może zrestartować się kilkukrotnie, co jest zjawiskiem normalnym. Gdy wszystko pójdzie pomyślnie na naszym urządzeniu pojawi się Cydia, czyli „nieoficjalny” sklep z aplikacjami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!