r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pangu 1.2.0

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pangu to aplikacja służąca do wykonywania jailbreaku na urządzeniach z systemem iOS 9.0 – 9.0.2. Nowsze wersje obecnie nie są wspierane.

Galeria programu

Jailbreak to najprościej rzecz ujmując złamanie zabezpieczeń systemu. Dzięki temu uzyskujemy możliwość instalacji rozmaitych modyfikacji oraz aplikacji, których Apple nie dopuszcza do AppStore z uwagi na swoją politykę.

Cała operacja jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku kroków. Proces ten jest teoretycznie bezpieczny dla naszego urządzenia, mimo wszystko zalecane jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej danych.

W pierwszej kolejności na iPhonie lub iPadzie, którego chcemy „uwolnić”, musimy aktywować tryb samolotowy, wyłączyć touch id i wylogować się z iCloud. Gdy to zrobimy, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. W oknie aplikacji Pangu należy kliknąć na przycisk Start i odczekać aż proces się zakończy.

W trakcie tej operacji nasze urządzenie może zrestartować się kilkukrotnie, co jest zjawiskiem normalnym. Gdy wszystko pójdzie pomyślnie na naszym urządzeniu pojawi się Cydia, czyli „nieoficjalny” sklep z aplikacjami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jailbreak dla iOS 9 już dostępny. Dodatkowe aplikacje pozwolą na emulowanie efektów znanych z iPhone'ów 6s i 6s Plus

16
OPROGRAMOWANIE 16.10.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

Posiadacze iOS 9 nie musieli czekać zbyt długo na jailbreak dla swojego systemu. Dzięki niemu poza odblokowaniem urządzenia, mogą skorzystać z nowych możliwości, takich jak np. emulacja efektu znanego z rozwiązania 3D Touch także na starszych modelach iPhoneów. Dzięki 3D Touch możemy wywołać coś na kształt menu kontekstowego zarówno dla ikon aplikacji jak i poszczególnych elementów w programach. Za jego pomocą w szybszy sposób przejdziemy do konkretnych opcji jak i podejrzymy zawartość pliku bez potrzeby jego otwierania. Niestety opcja ta została zarezerwowana tylko dla posiadaczy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.