r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Panorama 360 5.0.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°

Panorama 360 to aplikacja do robienia zdjęć panoramicznych z możliwością oglądania ich na goglach wirtualnej rzeczywistości, a także klient serwisu społecznościowego TeliportMe, gdzie można udostępniać panoramy i oglądać prace innych użytkowników.

Z aplikacji można korzystać po zalogowaniu. Od razu można przystąpić do oglądania panoram innych użytkowników, podzielonych według miejsca. Dzięki temu korzystając z aplikacji można odbyć wirtualną podróż. Panoramy można komentować i dodawać do ulubionych.

Tworzenie panoram wymaga kalibracji telefonu. Podczas fotografowania należy trzymać telefon pionowo i obracać się wokół własnej osi, zgodnie ze wskazaniami na ekranie. Kolejne pozycje, w których należy się zatrzymać, zostaną oznaczone. Precyzja ruchów decyduje o jakości panoramy.

Gotową panoramę można obejrzeć na ekranie lub na goglach, udostępnić w serwisie i ewentualnie także na portalach społecznościowych. Można także udostępnić na zewnątrz obraz 2D, bez efektu przestrzennego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft kończy z Photosynth. Oto jak uratować panoramy i znaleźć alternatywę

8
09.11.2016  •  Maciej Olanicki

Mimo że rozszerzona i wirtualna rzeczywistość jako trendy są na fali wznoszącej, Microsoft nie zmienił swojego stanowiska w sprawie Photosyntha. Od jakiegoś czasu wiadomo, że jego dni są policzone, zaś teraz znamy już datę całkowitego zamknięcia usługi. Photosynth to aplikacja i serwis, które pozwalały na wygodne tworzenie efektownych panoram sferycznych – algorytmy łączyły kolejne serie zdjęć w zautomatyzowanym procesie, co redukowało liczbę błędów i czarnych plam na sferze. Głównym problemem Photosyntha jest, czy też raczej był, brak możliwości wygodnego udostępniania panoram poza usługę,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.