Państwa Miasta Państwa Miasta 1.0.38

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Państwa Miasta to mobilna wersja gry, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

Kultowa gra na ekranach smartfonów

Dzięki tej ponadczasowej grze możemy wykazać się swoją wiedzą w rozmaitych dziedzinach. Mowa nie tylko o geografii (nazwy państw i miast, rzek, stolic, itp.), ale także serialach, grach czy filmach. Przekrój kategorii jest tu naprawdę duży, więc każdy, niezależnie od wieku czy płci, znajdzie tutaj coś dla siebie. A wszystko to bez konieczności posiadania długopisu, kartek wyrywanych z notesów lub szkolnych zeszytów i podliczania punktów.

Rywalizacja online z innymi graczami

Warto również wspomnieć, że oprócz trybu Przygody dla jednego gracza, w którym będziemy zwiedzać świat, gra oferuje także możliwość rywalizacji z innymi osobami. W tym wariancie dostępna jest zarówno szybka gra (losowi przeciwnicy), rozgrywka wspólnie z graczami znajdującymi się w pobliżu lub znajomymi z Facebooka.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Państwa Miasta to gra udostępniona za darmo, ale zawiera ona wbudowane mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można kupić monety umożliwiające skorzystanie z podpowiedzi. Decydując się na najdroższy pakiet wyłączymy reklamy wbudowane w aplikację.

Kluczowe cechy:

  • kultowa gra dla osób w różnym wieku
  • umożliwia sprawdzenie wiedzy w różnych dziedzinach
  • rywalizacja z innymi graczami w trybie online
  • za darmo, z mikropłatnościami umożliwiającymi podpowiedzi i bez reklam

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!