Paper Ball 2004

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paper Ball to bardzo wciągająca gra logiczna, jej wersja papierowa ma rzesze zwolenników wśród uczniów i studentów miewających napady nudy podczas zajęć ;) Zasady nie są specjalnie skomplikowane choć najłatwiej zrozumieć je patrząc na rozgrywkę (ruchy komputera). Zasadniczo celem jest strzelenie gola na schematycznym boisku poprzez prowadzenie w sposób optymalny "zawodnika" i przewidywanie posunięć rywala. Gra wymaga koncentracji, wyobraźni oraz zdolności przewidywania.

Mecze rozgrywać można z żywym przeciwnikiem lub z komputerem. Paper Ball oferuje 4 poziomy trudności w przypadku rywalizacji z komputerem - poziom jest naprawdę bardzo wysoki, nawet w przypadku "amatora" można się "spocić" ;) Dodatkowym atutem jest możliwość "przewijania" posunięć, funkcja ta pozwala na analizę rozgrywki. Dużą atrakcją jest także edytor boisk. Dzięki niemu możemy stworzyć boisko o odpowiadającej nam wielkości i kształcie, a nawet wprowadzić takie ekstrawagancje jak więcej niż 2 bramki :)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!