Paper Mario 3D Land 1.2

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paper Mario 3D Land to niezwykle kolorowa i zarazem darmowa fanowska produkcja z popularnym hydraulikiem w roli głównej. Ten bezpłatny projekt czerpie inspiracje tak z klasycznych dwuwymiarowych przygód bohatera, jak również gier, gdzie postacie były niczym wycięte z kartonu. Wszystko umiejętnie połączono i w rezultacie dostaliśmy dopracowaną platformówkę o bardzo wyróżniającej się na plus oprawie graficznej.

Mamy do czynienia z ciekawym połączeniem trójwymiarowego świata z płaskimi obiektami 2D. Sam Mario obraca się z tego powodu niejako wokół własnej osi. W grze występują wszelkie klasyczne elementy popularnej serii. Są tutaj więc przeciwnicy w postaci grzybków czy żółwi, monety oraz gwiazdki do zbierania, a także bloczki ze znakiem zapytania, z których wypadają czasem moce specjalne, ułatwiające rozgrywkę.

Jest oczywiście kwiatek, dający ogniste kule, ale twórca projektu dołożył także kilka swoich autorskich bonusów. Wśród nich znajdziecie chociażby zielony strój roślinki, pozwalający szybować, czy kostium kreta, dzięki któremu dostaniecie się do niejednego sekretnego pomieszczenia ze skarbami. Produkt w udany sposób podąża ścieżką wydeptaną przez lata przez Mario i spółkę. Oferuje wiele ciekawie zrobionych etapów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!