PaperCraft PaperCraft

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

PaperCraft to gra zręcznościowa przeznaczona na smartzegarki z system Android Wear. Sterujemy w niej miniaturowym statkiem kosmicznym i musimy przetrwać w starciu z galaktycznymi rywalami.

Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie, poprosi nas ona o zalogowanie się w usłudze Gry Google Play. To krok konieczny, aby móc zagrać w PaperCraft, a przy okazji dostaniemy wgląd w tablicę wyników innych graczy korzystających z tej aplikacji.

Właściwa część zabawy toczy się na smartzegarku. Sterujemy małym statkiem o kształcie trójkąta, który cały czas strzela wiązkami laserowymi. Dotykając ekranu, możemy obracać nasz statek w prawo lub w lewo, a także przesuwać go w górę lub w dół. Sens rozgrywki polega na tym, by zestrzelić widoczne na ekranie kolorowe figury, jednocześnie unikając zderzenia z nimi. Mimo, że akcja toczy się na małym ekranie smartzegarka, to jest bardzo wciągająca. I tylko fakt, że dłuższa przygoda z PaperCraft może szybko rozładować akumulator urządzenia powstrzymuje przed tym, aby zanurzyć się w grze na długie godziny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!