r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PaperCraft

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków

PaperCraft to gra zręcznościowa przeznaczona na smartzegarki z system Android Wear. Sterujemy w niej miniaturowym statkiem kosmicznym i musimy przetrwać w starciu z galaktycznymi rywalami.

Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie, poprosi nas ona o zalogowanie się w usłudze Gry Google Play. To krok konieczny, aby móc zagrać w PaperCraft, a przy okazji dostaniemy wgląd w tablicę wyników innych graczy korzystających z tej aplikacji.

Właściwa część zabawy toczy się na smartzegarku. Sterujemy małym statkiem o kształcie trójkąta, który cały czas strzela wiązkami laserowymi. Dotykając ekranu, możemy obracać nasz statek w prawo lub w lewo, a także przesuwać go w górę lub w dół. Sens rozgrywki polega na tym, by zestrzelić widoczne na ekranie kolorowe figury, jednocześnie unikając zderzenia z nimi. Mimo, że akcja toczy się na małym ekranie smartzegarka, to jest bardzo wciągająca. I tylko fakt, że dłuższa przygoda z PaperCraft może szybko rozładować akumulator urządzenia powstrzymuje przed tym, aby zanurzyć się w grze na długie godziny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.