Paperplane na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Paperplane - ciekawy tytuł dający wytchnienie i odpoczynek skołatanym po całym tygodniu nerwom ;-).

Gra wprowadza nas w beztroski świat wspomnień z dzieciństwa. Nie wiadomo jednak do końca czyich wspomnień, być może autora, a może naszych, a być może jest tak, że grając w Paperplane wchodzimy do wymarzonego, ale nigdy nie doświadczonego przez twórców projektu świata wspomnień.

Jak by tam nie było z tym światem, to wpierw trzeba do niego... dolecieć i to nie byle czym, bo papierowym samolotem. Czynność niestety nie okazuje się prosta, bo trzeba bardzo umiejętnie nim sterować na lewo i prawo, aby nie upaść na ziemię zbyt szybko. Jak już opanujemy umiejętność w miarę długiego utrzymania się w powietrzu, wówczas będziemy mogli dolecieć do przeróżnych miejsc, które mają być źródłem wspomnień. Zadaniem gracza jest jak najdłużej utrzymać się w powietrzu zwiedzając przy tym dawne okolice. Klimatyczna muzyczka pozwala na puszczenie wodzy fantazji nastrajając nas do wspomnień i marzeń ;-).

Grę Paperplane można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Przygodowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję reinkarnacji klasyka w postaci Donkey Kong Country Returns oraz niezwykle krwawego Splatterhouse. Warto również zainteresować się zapowiedzią Uncharted 3: Drakes Deception na PS3, a także naszymi wrażeniami z ogrywania nadchodzącego Test Drive Unlimited 2.

© dobreprogramy

Komentarze