r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paragon Go Virtual - łatwa migracja do maszyny wirtualnej

Strona główna Aktualności

W naszej bazie pojawił się kolejny interesujący, darmowy program - Paragon Go Virtual - umożliwiający szybkie i proste zwirtualizowanie systemu Windows zainstalowanego na fizycznej maszynie.

Paragon Go Virtual tworzy specjalny obraz systemu, który można uruchomić w dowolnym programie do wirtualizacji. Aplikacja pozwala zdecydować, które partycje lub dyski twarde mają zawierać się w tworzonym obrazie, oraz ile pamięci RAM i rdzeni procesora ma być przydzielonych wirtualnej maszynie. Gdy na naszym komputerze znajduje się więcej niż jeden system, Go Virtual zapyta, który z nich chcemy zwirtualizować. Program obsługuje wszystkie systemy Windows w wersji 2000 lub nowszych (z wyjątkiem edycji serwerowych). By uruchomić utworzoną maszynę wirtualną, musimy skorzystać z oprogramowania do wirtualizacji, takiego jak Microsoft Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion, VMware Player lub Oracle VirtualBox.

Paragon Go Virtual można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Wirtualizacja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.