Paragon Hard Disk Manager for Mac Paragon Hard Disk Manager for Mac 1.1.100

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program

Hard Disk Manager for Mac to bardzo dobry program do zarządzania dyskami i partycjami, z możliwością edycji układu partycji oraz tworzenia i przywracania kopii zapasowych.

Hard Disk Manager for Mac dostarcza wszystkie narzędzia, jakie mogą być potrzebne przy pracy z dyskami – zarówno wbudowanym dyskiem Maca, jak i zewnętrznymi. Program pozwala edytować tablicę partycji, zmieniać ich rozmiar, edytować pojedyncze bajty, kopiować partycje i przeglądać szczegółowe informacje o każdym z nośników podłączonych do Maca. Można tu też przygotować uruchomieniowy dysk USB i poprawiać dyski dla Bootcampa.

Program firmy Paragon to także świetne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych partycji i przywracania ich w razie awarii. Obrazy można tworzyć w czasie działania komputera z dokładnością do zawartości pojedynczych sektorów dysku. Obrazy można łatwo konwertować do formatu VMDK, co umożliwia ich uruchomienie w VMware Fusion. Program obsługuje system plików HFS(+), a także NTFS, ExtFS, FAT i exFAT oraz tablice partycji GPT, MBR i hybrydowe GPT+MBR.

Niepotrzebne już dyski można wyczyścić tak, by znacząco utrudnić odzyskiwanie z nich danych. W programie zaimplementowane zostało 10 algorytmów, stosowanych przez wojsko i rządy państw. Nie zabrakło Trim dla dysków SSD.

Wersja próbna programu działa przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!