r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Parallels Toolbox także w Windowsie – narzędzia w formie Centrum Akcji

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Znany dotychczas przede wszystkim użytkownikom Maka Parallels Toolbox, trafia również do Windowsa. To zestaw narzędzi i skrótów, mający ułatwiać wykonywanie codziennych zadań, w tym między innymi tworzenie archiwów, nagrywanie ekranu i tworzenie jego zrzutów, uruchamianie aplikacji, blokowanie komputera czy pobieranie filmów z Sieci. Funkcji jest wiele, ale nie są niestety darmowe – aplikacja kosztuje niecałe 10 dolarów rocznie, przy czym dostępna jest także wersja testowa.

Atutem w tym przypadku jest przede wszystkim prostota działania oraz wygląd: sposobem obsługi program mocno przypomina systemowe Centrum Akcji, ponieważ podobnie jak ono stanowi wysuwany boczny panel z szarymi przyciskami. Dobrze wtapia się więc w stylistykę Windowsa, co dla osób, które stronią od używania wielu mniejszych i różniących się od siebie wyglądem programów, może być istotną zaletą.

Przykład użycia Parallels Toolbox: pobieranie filmu z kanału YouTube

Poszczególne narzędzia to po prostu niewielkie aplikacje, które można również uruchamiać niezależnie od samego panelu, na przykład po uprzednim przypięciu do paska zadań. W zależności od wybranej funkcji, użytkownik będzie musiał wybrać co najwyżej kilka opcji, by osiągnąć zamierzony efekt. Wszystkie aplikacje stworzone zostały tak, by ich obsługa była po prostu intuicyjna.

r   e   k   l   a   m   a

Jak wspomniano wcześniej, przed zakupem aplikację można samodzielnie sprawdzić, instalując jej testową wersję. Umożliwia ona korzystanie z pełnej funkcjonalności programu przez okres 7 dni. Parallels Toolbox jest dostępny do pobrania z naszej bazy programów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.