Parcel Parcel 2.2

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Parcel to program ułatwiający śledzenie przesyłek kurierskich.

Program obsługuje 265 firm kurierskich, w tym Pocztę Polską. Aby ułatwić sobie śledzenie przesyłki wystarczy dodać jej numer (tracking number), na podstawie którego Parcel automatycznie rozpoznaje firmę kurierską. Opcjonalnie dodać możemy również krótki opis.

Wszelkie aktualizacje statusu naszej przesyłki są na bieżąco odświeżane w programie. Mamy także możliwość wyświetlenia jej drogi na mapie. Aplikacja cieszy oko ładnym i nowoczesnym interfejsem, co sprawia, że korzystanie z niej jest przyjemne. Parcel obsługuje powiadomienia systemowe OS X, dzięki czemu automatycznie jesteśmy informowani o zmianie statusu paczki. Jeśli często dodajemy nowe przesyłki, możemy sobie to uprościć dodając widget w systemowym Centrum Powiadomień.

Program jest darmowy, jednak część funkcji dostępna jest po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji, której roczny koszt wynosi obecnie 1,99€. Bezpłatnie możemy śledzić maksymalnie trzy przesyłki jednocześnie i nie mamy możliwości korzystania z powiadomień systemowych. Dostępna jest także aplikacja na iOS, która oferuje synchronizacje danych z wersją macową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!