Parchi Parchi 1.4.6518.4480

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Parchi to niewielki, podręczny notatnik stworzony przez firmę Microsoft. Nie posiada tak rozbudowanych funkcji jak aplikacja OneNote, pozwala jednak na bardzo szybkie tworzenie prostych notatek. Z racji swojej funkcjonalności i prostoty obsługi jest konkurentem dla Google Keep.

Aplikacja jest bardzo prosta i do działania nie wymaga logowania się na jakimkolwiek koncie. Głównie okno przedstawia listę zapisanych notatek – każda z nich jest nich jest oznaczona wybranymi przez użytkownika tagami, każda może być także dodana do listy ulubionych. Podczas dodawania nowej notatki użytkownik może oprócz tekstu umieszczać w niej zdjęcia i listy np. zadań do wykonania. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Google Keep, także i tutaj notatka może stanowić zarazem przypomnienie wyświetlane o wybranej przez użytkownika godzinie.

Całość silnie opiera się na tagach: podczas dodawania notatek aplikacja sugeruje najczęstsze z nich, umożliwia również dodawanie nowych. Poruszanie się po całej bazie notatek ułatwia panel boczny dający szybki dostęp do wszystkich tagów, notatek zarchiwizowanych, a także oznaczonych jako ulubione. Ustawienia programu umożliwiają wykonanie kopii zapasowej danych i ich ewentualne przywracanie – do wykonania tej czynności konieczne jest posiadanie konta Microsoft.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!