ParkMe Parking ParkMe Parking 2.0.37

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja ParkMe na Androida służy do wyszukiwania parkingów. Za jej pomocą znajdziemy przydatne informacje o miejscach parkingowych w okolicy.

Po zainstalowaniu programu, możemy założyć konto w usłudze ParkMe. Wtedy zyskamy dostęp do możliwości dodawania informacji o parkingach. Konto możemy założyć, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Bez dostępu do konta w usłudze ParkMe możemy przeglądać zawartość bazy informacyjnej. W Polsce nie jest ona zbyt rozbudowana, więc należy mieć na uwadze, że liczba dostępnych parkingów w wyszukiwarce nie będzie zbyt imponująca. Istniejące parkingi są zaś opisane pod katem liczby dostępnych miejsc parkingowych, godzin otwarcia i ceny za parkowanie.

Aplikacja zawiera też przydatne funkcje. Pierwsza z nich to opcja ustawienia przypomnienia, kiedy bilet parkingowy straci ważność. Można też ustawić przypomnienie dotyczące danej daty, na kiedy potrzebujemy zarezerwować miejsce parkingowe. Druga korzysta z danych GPS i pozwala ustawić znacznik geolokalizacji dla miejsca, w którym zaparkowaliśmy samochód.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!