r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ParkMe Parking 1.11.3

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi

Aplikacja ParkMe na Androida służy do wyszukiwania parkingów. Za jej pomocą znajdziemy przydatne informacje o miejscach parkingowych w okolicy.

Galeria programu

Po zainstalowaniu programu, możemy założyć konto w usłudze ParkMe. Wtedy zyskamy dostęp do możliwości dodawania informacji o parkingach. Konto możemy założyć, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Bez dostępu do konta w usłudze ParkMe możemy przeglądać zawartość bazy informacyjnej. W Polsce nie jest ona zbyt rozbudowana, więc należy mieć na uwadze, że liczba dostępnych parkingów w wyszukiwarce nie będzie zbyt imponująca. Istniejące parkingi są zaś opisane pod katem liczby dostępnych miejsc parkingowych, godzin otwarcia i ceny za parkowanie.

Aplikacja zawiera też przydatne funkcje. Pierwsza z nich to opcja ustawienia przypomnienia, kiedy bilet parkingowy straci ważność. Można też ustawić przypomnienie dotyczące danej daty, na kiedy potrzebujemy zarezerwować miejsce parkingowe. Druga korzysta z danych GPS i pozwala ustawić znacznik geolokalizacji dla miejsca, w którym zaparkowaliśmy samochód.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.