Parkopedia Parkopedia 1.1.6

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Parkopedia Parking to bardzo przydatna dla kierowców encyklopedia o parkingów. Za jej aktualizowanie odpowiadają nie tylko twórcy programu, ale przede wszystkim użytkownicy z całego świata, co sprawia, że program nazywany jest Wikipedią dla parkujących.

W aplikacji znajdziemy mapę, na której widać dostępne w okolicy parkingi, wraz ze zdjęciami i cennikiem. Są one opisane pod kątem liczby dostępnych miejsc parkingowych, cen parkowania oraz godzin otwarcia. Możemy też filtrować wyniki wyszukiwania m.in. w oparciu o możliwość płacenia za postój kartą, dostępności miejsc dla motocykli, dopuszczalnej wysokości auta lub ładowarek dla aut elektrycznych.

Po zainstalowaniu aplikacji, można założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail lub konta na Facebooku. Wtedy wszystkie informacje, których wyszukiwaliśmy podczas wcześniejszych sesji z aplikacją będą zapisane na stałe, a ponadto można wtedy oceniać parkingi i uzupełniać informacje o nich. Nie jest to jednak krok konieczny do korzystania z programu. Ponadto, usługa ma też rozbudowaną stronę internetową, na której również można znaleźć dostępne parkingi w okolicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!