Parkopedia Parking Parkopedia Parking 2.3.0.0

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Parkopedia Parking na urządzenia z Androidem to bardzo przydatna dla kierowców baza informacji o dostępnych parkingach. Za jej aktualizowanie odpowiadają nie tylko twórcy programu, ale przede wszystkim użytkownicy z całego świata, co sprawia, że program nazywany jest Wikipedią dla poszukujących miejsc parkingowych.

Po zainstalowaniu aplikacji, można założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail lub konta na Facebooku. Wtedy wszystkie informacje, których wyszukiwaliśmy podczas wcześniejszych sesji z aplikacją będą zapisane na stałe. Nie jest to jednak krok konieczny do korzystania z programu. Ponadto, usługa ma też rozbudowaną stronę internetową, na której również można znaleźć dostępne parkingi w okolicy.

W aplikacji znajdziemy przede wszystkim mapę, na której widać dostępne w okolicy parkingi, wraz ze zdjęciami. Są one opisane pod kątem liczby dostępnych miejsc parkingowych, cen parkowania oraz godzin otwarcia. Możemy też wyznaczyć trasę (np. za pomocą Map Google lub innych zainstalowanych na urządzeniu) dojazdu do wybranego parkingu, a także filtrować wyniki wyszukiwania m.in. w oparciu o możliwość płacenia za postój kartą płatniczą, dostępności miejsc dla motocykli lub ładowarek dla aut elektrycznych. Po założeniu konta i zalogowaniu można też dodawać informacje o parkingach. W aplikacji możemy wtedy zdobywać punkty dla najbardziej aktywnych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!