r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Partition Find and Mount 2.32

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Partition Find and Mount to nieskomplikowane i darmowe narzędzie pomocne podczas przywracania utraconych lub usuniętych partycji. Dzięki niemu w łatwy sposób odzyskamy dane, które skasowane zostały na skutek awarii sprzętu lub oprogramowania, a także działalności szkodliwych wirusów.

Galeria programu

Obsługa programu jest bardzo prosta, nie wymaga od użytkownika zbędnej konfiguracji czy nawet posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie odzyskiwania danych. Wystarczy, że uruchomimy aplikację i wybierzemy dysk, który zawiera utracone partycje. Partition Find and Mount przeprowadzi analizę zawartości magazynu danych, a następnie wyświetli listę wszystkich wykrytych woluminów, umożliwiając ich odzyskanie.

Narzędzie wyposażone zostało w 3 tryby pracy: inteligentny, normalny i gruntowny. W zależności od dokonanego wyboru Partition Find and Mount przeprowadzi analizę mniej lub bardziej dokładnie, a czas potrzebny na jej ukończenie będzie dłuższy. Do dyspozycji użytkownika oddano również przydatną funkcję tworzenia i przywracania kopii zapasowych wybranych partycji oraz całych dysków.

Partition Find and Mount obsługuje partycje i dyski twarde pracujące w oparciu o systemy plików FAT lub NTFS. W wersji bezpłatnej ograniczona została prędkość odczytu danych z przywracanych woluminów i wynosi ona jedynie 512 KB/s. Chcąc ominąć powyższy limit zakupić należy program w wersji Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.