r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Partition Find and Mount 2.32

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Partition Find and Mount to nieskomplikowane i darmowe narzędzie pomocne podczas przywracania utraconych lub usuniętych partycji. Dzięki niemu w łatwy sposób odzyskamy dane, które skasowane zostały na skutek awarii sprzętu lub oprogramowania, a także działalności szkodliwych wirusów.

Galeria programu

Obsługa programu jest bardzo prosta, nie wymaga od użytkownika zbędnej konfiguracji czy nawet posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie odzyskiwania danych. Wystarczy, że uruchomimy aplikację i wybierzemy dysk, który zawiera utracone partycje. Partition Find and Mount przeprowadzi analizę zawartości magazynu danych, a następnie wyświetli listę wszystkich wykrytych woluminów, umożliwiając ich odzyskanie.

Narzędzie wyposażone zostało w 3 tryby pracy: inteligentny, normalny i gruntowny. W zależności od dokonanego wyboru Partition Find and Mount przeprowadzi analizę mniej lub bardziej dokładnie, a czas potrzebny na jej ukończenie będzie dłuższy. Do dyspozycji użytkownika oddano również przydatną funkcję tworzenia i przywracania kopii zapasowych wybranych partycji oraz całych dysków.

Partition Find and Mount obsługuje partycje i dyski twarde pracujące w oparciu o systemy plików FAT lub NTFS. W wersji bezpłatnej ograniczona została prędkość odczytu danych z przywracanych woluminów i wynosi ona jedynie 512 KB/s. Chcąc ominąć powyższy limit zakupić należy program w wersji Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.