Partition Magic Partition Magic 8.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rewelacyjny program umożliwiający szybką i łatwą zmianę rozmiarów partycji dyskowych jak i dzielenie i łączenie partycji bez ryzyka utraty zapisanych informacji. Ponadto Partition Magic umożliwia zmianę wielkości partycji NTFS i klastrów "na gorąco" bez konieczności restartu systemu. Obsługuje partycje do 160 GB. Wspiera partycje Linux Ext3, GRUB, USB2, and FireWire (1394).

Program potrafi ukryć partycję dla bezpieczeństwa, tworzy oddzielne partycje na potrzeby kopii zapasowych oraz umożliwia testowanie oprogramowania na wydzielonej partycji. Dodatkowe narzędzia pozwalają m. in. na wybór systemu, z którego ma wystartować komputer, tworzenie kopii zapasowych, a także przeglądanie, kopiowanie, przenoszenie plików itp...

Uwaga!

Uwaga program bezpłatnie oferowany jest jedynie w 60 - dniowej wersji demo. Można w programie robić wszystko, jednak nie można dokonać faktycznych zmian...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
jeden wielki minus
ocena użytkownika
14.04.2016 00:59 • Recenzja do wersji 8.0

Ostrzegam przed użyciem tego programu. W moim przypadku uszkodził partycję systemową zaraz po jego uruchomieniu i tylko dzięki temu że miałem drugi dysk, na którym zainstalowałem system, a potem naprawiłem partycję za pomocą DMDE (trzeba była przestawiać numery cylindrów) obeszło się bez utraty danych. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!