r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Partition Resizer 1.3.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatne narzędzie do zmiany rozmiarów i przemieszczania partycji dyskowych bez utraty danych. Program powinien być uruchamiany z dyskietki w środowisku DOS. Przed jego użyciem należy najpierw sprawdzić i zdefragmentować dysk np. systemowym Defragmentatorem dysków. Podczas zmniejszania partycji Partition Resizer obcina ostatnie sektory, dlatego nie powinny się w nich znajdować dane. Program testuje czy zmniejszenie partycji spowodowałoby utratę danych, nie można zredukować rozmiaru partycji, gdy jej ostatni sektor jest zajęty.

Uwaga!

Program jest przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 02.08.2009 20:32

no ja już stacji dyskietek nie mam wiec przydał by się programik który działa z pendriva

  #3 04.06.2006 20:53

Polecam. Utnąłem dziś swoją 40GB partycję (o 10GB dla Linuksa) i nie straciłem danych (FAT32). Program pomimo dziwnych i długich operacji spisał się na medal. Trzeba zdefragmentować dysk przed pracą (i mieć wolne miejsce w ilości do ucięcia?), bo program nie pozwoli na cięcie. Po skróceniu (ustawieniu) naciska się ENTER...

  #2 03.02.2006 19:30

Nie wiem czy przyuważyłeś, że program jest dla Win 9x więc jak masz partycję NTFS to raczej powinien nie chodzić. Głowy jednak nie daje, bo nie używałem.

  #1 20.01.2006 15:26

Używał ktoś już tego? Mam zamiar zmienic wielkośc partycji na której mam WIindowsa XP, biorąc częśc miejsca z innej partycji??

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.