r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Party Calc 2.2.0

Strona główna Android Akcesoria Kalkulatory i konwertery
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Party Calc to kalkulator, który pozwoli łatwo rozliczyć się po imprezie. Wystarczy spisać wydatki i oznaczyć, dla kogo były dane rzeczy kupowane, by uzyskać eleganckie rozliczenie, kto komu ile pieniędzy powinien oddać.

Galeria programu

W aplikacji można tworzyć różne wydarzenia i zrobić profile dla swoich znajomych. Do każdego wydarzenia należy przypisać wydatki, osobę płacącą oraz listę osób, których dany wydatek dotyczył (na przykład wspólny powrót taksówką). Można także ustalić dla danej osoby dług początkowy, który powinien wejść do rozliczenia.

Każdy wydatek i każde wydarzenie mogą mieć własne oznaczenia – kolor i ikonkę. Dzięki temu można bez problemu zorientować się w listach zakupów.

Rozliczenie zostanie podane w taki sposób, by nie pozostawiać wątpliwości – kto komu ile powinien oddać. Po przekazaniu pieniędzy można dany dług oznaczyć jako już nieważny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niezbędnik imprezowicza nie tylko na Sylwestra

35
OPROGRAMOWANIE 29.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Sylwestrowa noc ma to do siebie, że skłania do imprezowania do białego rana. Tylko co zrobić, gdy skończy się zaopatrzenie? Znaleźliśmy dla Was kilka aplikacji i stron, które pomogą poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych ;-) Gdzie szukać? czynne24h Portal i aplikacje czynne24h przyjdą z pomocą, gdy o nietypowej porze przyjdzie nam szukać punktu usługowego lub sklepu. W bazie znajdziemy nie tylko sklepy monopolowe, ale także apteki, przychodnie weterynaryjne, punkty gastronomiczne, pomoc drogową, a nawet kontakt z hydraulikiem i ślusarzem. Tę stronę warto mieć w zakładkach niezależnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.