Partycjonowanie i tworzenie kopii partycji w jednym...

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się kolejna generacja ciekawego programu umożliwiającego partycjonowanie dysku na systemach z rodziny Windows.

EASEUS Partition Manager Home Edition to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do zarządzania partycjami Windows stanowiąca idealną alternatywę dla aplikacji Norton Partition Magic. Program oferuje takie funkcje jak zmiana rozmiaru i przesuwnie partycji bez utraty danych, tworzenie, usuwanie i formatowanie partycji w kilku prostych krokach, podgląd właściwości dysków i partycji, ustawianie aktywnej partycji czy w końcu ukrywanie partycji. Jak zapewnia producent, dane są całkowicie zabezpieczone podczas wykonywania wymienionych funkcji. Co istotne, EASEUS Partition Manager wyświetla podgląd podziału dysku przed dokonaniem ostatecznych zmian, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę na wprowadzanymi zmianami. Kolejnym walorem narzędzia jest obsługa urządzeń RAID i dysków twardych o pojemności od 2 GB do 1 TB.

W najnowszej wersji narzędzia wprowadza opcję przeznaczoną do kopiowania partycji i dysków twardych, która pozwala użytkownikom na tworzenia kopii zapasowych wybranych fragmentów dysku. Reszta zmian dotyczy poprawek w działaniu programu. Wszystkim użytkownikom zalecamy aktualizację EASEUS Partition Manager 3.0 do najnowszej wersji.

Aplikację EASEUS Partition Manager Home Edition w wersji 3.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe

© dobreprogramy