Partycjonowanie za darmo z EASEUS Partition Manager 2.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja ciekawego programu umożliwiającego partycjonowanie dysku na systemach z rodziny Windows.

EASEUS Partition Manager Home Edition 2.1 to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do zarządzania partycjami Windows stanowiąca idealną alternatywę dla aplikacji Norton Partition Magic. Program oferuje takie funkcje jak zmiana rozmiaru i przesuwnie partycji bez utraty danych, tworzenie, usuwanie i formatowanie partycji w kilku prostych krokach, podgląd właściwości dysków i partycji, ustawianie aktywnej partycji czy w końcu ukrywanie partycji. Jak zapewnia producent, dane są całkowicie zabezpieczone podczas wykonywania wymienionych funkcji. Co istotne, EASEUS Partition Manager wyświetla podgląd podziału dysku przed dokonaniem ostatecznych zmian, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę na wprowadzanymi zmianami. Kolejnym walorem narzędzia jest obsługa urządzeń RAID i dysków twardych o pojemności od 2 GB do 1 TB.

Najnowszą wersję EASEUS Partition Manager Home Edition 2.1 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji