r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Password Boss Free Password Manager 3.1.6

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Menedżery haseł

Dzięki aplikacji Password Boss Free Password Manager można wygodnie zarządzać hasłami do usług internetowych, a także danymi kont bankowych i kart kredytowych. Oferuje też dodatkowe usługi, m.in. generator silnych haseł do usług internetowych oraz bezpieczną przeglądarkę.

Podstawowa wersja aplikacji Password Boss Password Manager pozwala korzystać z silnych haseł, z których każde dotyczy odrębnej witryny internetowej. Program sam zajmie się autouzupełnianiem danych w stosownych formularzach internetowych. Wystarczy jedynie stworzyć konto w aplikacji, a następnie hasło główne (opcjonalnie można też ustawić w aplikacji kod PIN). Wszystkie dane powierzone aplikacji są zabezpieczone 256-bitowym szyfrem AES (z 64 tysiącami rund soli w algorytmie wyprowadzania klucza PBKDF2), dodatkowo są szyfrowane i deszyfrowane tylko lokalnie.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość wykorzystania dwuetapowego uwierzytelniania, w którym hasło jest łączone z kodem generowanym na smartfonie. Program pozwala też na bezpieczne współdzielenie tych informacji i tworzenie bezpiecznej kopii zapasowej naszych danych w chmurze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową. Zaprojektowano ją z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości i potrafi m.in. blokować złośliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe.

Aplikacja w wersji Premium jest dostępna przez 30 dni po zainstalowaniu. Później należy opłacić abonament, który wynosi ok. 55 dolarów za 3 lata, ok. 45 dolarów za 2 lata oraz ok. 30 dolarów, jeśli zdecydujemy się opłacać go rokrocznie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zarządzaj hasłami jak boss. Password Boss Premium za darmo dla Czytelników!

23
OPROGRAMOWANIE 13.04.2016 | Adam Golański

Biometria biometrią, ale to wciąż login i hasło stanowią podstawową metodę uwierzytelniania w serwisach i usługach internetowych. Im więcej z nich korzystamy, tym więcej tych haseł mieć powinniśmy (największy grzech – używanie tego samego hasła w dwóch różnych serwisach), a to oznacza że tym trudniej nad tym zapanować. Ułatwiających to zadanie menedżerów haseł jest wiele, ale tym razem mamy dla Was program naprawdę ciekawy. Password Boss Premium nie tylko świetnie zarządza hasłami, ale też zawiera dobrze pomyślane mechanizmy bezpieczeństwa. Podstawowa wersja menedżera Password Boss pozwala…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.